GLAS OCH KERAMIK / Glas / Seltersglas 14086373
nr 1408 6373
Seltersglas
4 st, 1800-tal, slipad dekor med festonger. Höjd: 9,5
Kondition: nagg
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:42:25
15/7 19:07:44
Seltersglas